Bizim Tarafımızdan Kurulmuş Bloga Sahip Olmak İster misiniz?

Son güncelleme: Ocak 4th, 2019

Blogumuzda ücretsiz içerikler sunduğumuz gibi;tecrübelerimizi pazarlayabileceğimiz bir sayfanın olması da sizler için önemliydi. Çünkü azımsanmayacak bir kesim bu işi mesleğiyle örtüşür bir hale getirerek detaylarla uğraşmadan ayarları yapılmış profesyonel bir blog sahibi olmak istiyor. Aynı şekilde bir hobi için yazsa dahi ayarlarla,karmaşayla uğraşmayı sevmeyip bizlere bu konuda hizmetiniz var mı diye soranlar oluyor.

► Size Ne Gibi Hizmetler Verebiliriz?

1 ► Sıfırdan blog kurma – Bu sayfa yalnızca sıfırdan blog kurdurmak isteyenler içindir. Blog yazarak para kazanmak için en başta ciddiyetli,sağlam içerikli,tasarım sunumu iyi olan bir blog  gerekir. Eğer bol reklam almak,göze çarpmak istiyorsanız bunlar mutlak olmalıdır.

#Neden Blog kurmak istiyorsanız neden sorusunun cevabı zaten sizde vardır. Eğer yazmayı seviyorsanız blog kurmak için daha iyi neden olamaz. Ayrıca blog demek gelecek için yatırım demektir. Belki biraz tecrübeliyseniz bunu biliyorsunuzdur ya da ileride öğreneceksinizdir.  Aynı zamanda eğer kişisel bir mesleğiniz varsa işte burada blogun önemi çok ciddi anlamda artmaktadır.

Biz Blogunuza Neler Yapacağız?

 1.  SEO eklentisi kurulacak ve bütün ayarlar ince ince yapılacak
 2. Veritabınınıza elle müdahale etme tecrübenizin olmadığı düşünülerek bu işi otomatik yapan eklenti kurulacak,tek tuşla çalıştırmak sizin elinizde
 3. Blogunuzun yapısal verileri kodlanacak,hazır olacak. Bu çok önemli bir SEO kriteridir ve çoğu blogun bu konuda karnesi zayıftır.
 4. Ücretsiz SLL sağlayacağız ve HTTPS yönlendirmesini yapacağız
 5. Bileşenler bizim ekimizdeki tasarımcı arkadaşlar tarafından yapılacaktır. Dışardan bakıldığı zaman profesyonel imaj çizmesi için sunumu özenle hazırlayacağız
 6. Yol haritanızı biz çıkartacağız,dilerseniz ona uyacaksınız. Blogunuzda hangi yazıları yazacaksınız,en önemli yazınız hangisi olacak bunu belirleyeceğiz
 7. Blogunuzun teması(tasarımı) bizim tarafımızdan özenle seçilecektir. En hızlı,güzel görünen temalardan seçerek profesyonel hale getireceğiz
 8. Blogunuz için sosyal medya hesabı açmanızı isteyeceğiz. Ardından yayınladığınız blog yazılarının bu hesaplarda otomatikman paylaşılması için ayarlama yapacağız. Sizin haberiniz olmasa dahi otomatik paylaşım yapılacak yeni yazı yazdığınız vakit
 9. Blogunuzun istatistiklerini,güncel durumunu görebilmek için admin paneline gösterge ekleyeceğiz.
 10. Alan adınız ve hostinginizi bağlayacağız. Siz sadece bu ikisiniz satın alacaksınız en başta.
 11.  Blogunuza örnek bir içerik ekliyoruz. Yüksek kaliteye ve sunuma sahip bu içeriği takip ederek,örnek alarak diğer yazılarınızı kaliteden düşürmeden yazabiliceksiniz böylece.
 12. Blogunuza abonelik form entegresi yapılır.

Yukarıdaki liste kırpa kırpa 11 maddeye indirilmiştir. Bizlerden alacağınız hizmet yukarıdaki maddelerden ibaret değildir. İşin tüm detaylarını yazmak etik olmaz.

Sizin Yapmanız Gerekenler?

 1. Domain alıyorsunuz ve bize ulaşıyorsunuz. Domaini godaddy firmasından almanız iyi olacaktır. Hostunuzu yani altyapınızı biz seçeceğiz. Dünyanın en iyi altyapısıyla çalışacaksınız. Meraklanmayın firmanın Türk temsilcileri var,destek mesajlarına dönüş süreleri 5 dakika. Kurumsal,fatura kesen firmadan bahsediyoruz. Bir amatörlük söz konusu değildir ayrıca.

Nasıl olur?

 

Hız konusunda sizleri şaşırtacağız. Evet blogunuzun açılış hızı 1 saniyeden daha hızlı olacak ve puanlama sistemleri tarafından yüksek puanlar alabilecek bir yapıda olacak. Amerika üzerinden giren bir ziyaretçi ile Türkiye üzerinden giren ziyaretçi arasında neredeyse açılış hızı farkı olmayacak. Bu bir blog için çok çok büyük bir avantajdır çünkü hızlılık önemli bir SEO kriteri olduğu gibi aynı zamanda ciddi bir prestijdir.

 

Blogunuzun hızı CDN kullanan rakiplerinizden dahi önde olacak. Normal şartlarda internet siteleri hızlı olabilmek için CDN kullanır ve CDN hizmeti için firmalara ekstra para öder fakat sizin blogunuzun hızı CDN kullanmaya gerek duyulmayacak kadar muazzam olacak.  Blogunuza yapılacak optimizasyon sizler tarafından teyit edilebilecek bir durumda olacaktır. İlgili test sitelerinin tamamından %90 üzeri puan alma garantisi veriyoruz. Bir blog ne kadar güzel hazırlanırsa hazırlansın eğer altyapısı kötüyse ondan bir verim elde etmek zordur fakat biz sizlere garanti verebiliyoruz.

 

#Bizzat kendi blogumuz referans

Bizim blogumuzu şu an gezin,hızına bakın. Sayfaları son sürat açın,yeni sekmede açın ve hızına bakın. hiç 3 saniye beklediniz mi? Hayır.

İşte sizin blogunuz böyle olacak. Yandaki  sonuç gerçek bir sonuçtur. Test etmek için https://www.uptrends.com/tools/uptime adresine gidebilirsiniz. Türkiye’den kilometrelerce uzaktaki şehirlerden açılış hızı ortadadır.

 

Reklamlarınızı mobil ve masaüstü olarak ayıracağız,en uygun yerlere en estetik duran reklamları ekleyeceğiz. Hem yazıyı işgal etmeyecek hem sürekli göze çarpacak.Kazançlarınızın yükseldiğini istatistiklerinizin güncellendiğini ilk hafta göreceksiniz. Aynı zamanda kullandığımız tasarımlar reklamlara karşı oldukça elverişlidir.

reklam-yerlesimi

Ve en başta da belirttiğimiz gibi blogunuza  profesyonel sunum,profesyonel içerik,özel bileşen ve daha nice ayarlar yapılır. Burada yapabileceklerimizden bahsettik. Hatta kanıtladık,teyit etmeniz için kaynaklar verdik.

Tüm bu işlemler için ücret özel olarak aramızdaki diyaloga bağlı belirlenir.

bize ulaşmak için butouna tıkla  

WhatsApp chat

 

WhatsApp chat