wphoca.com hakkında

Son güncelleme: Ocak 3rd, 2019

wphoca.com bir blogcu blogudur ve amaç blog yazarak para kazanmak isteyenlere yol göstermektir.wphoca.com bildiği tüm tecrübeleri sizlerle paylaşır ve amacı ülkemizin internetin bilgi sunan tarafına katkı yapmak,zengin Türkçe içerik oluşturmaktır.

Burada Neler Öğrenebilirsiniz?

Blog Yazarak Para Kazanmak ► Bu blogun bütün içerikleri blogundan para kazanmak isteyenlere yöneliktir.Mesele sizin bunu kendinize nasıl eklediğinizdir. Örneğin şu yazı doğrudan parayla alakalı değildir fakat siz bu yazıyla blogunuzdan para kazanma yolunda 50 adım birden atabilirsiniz,mesele sizin bu yazıları üzerinize giyme biçiminde bitiyor.


Reklam Yerleşimi ►Zaten bir blogunuz var mı?  O halde blogunuza en iyi reklam yerleşimini ayarlamanız için mantıklı olan tüm tüyoları paylaşıyoruz. Reklamları eklenti kullanmadan mobil ve masaüstü olarak ayırma,Adsense ihlali yapmadan okuyucu algısını yöneterek reklama tıklattırma,reklamın boyutu ve dahası.


Blog Koçu ► Bir blog hangi içerikleri üretir? Arama motorlarında hangi içerikler daha popülerdir ve bu içeriklere nası ulaşırım?  Sorularına cevaplar. Bir blogun ziyaretçi alması için  popüler konulara yönelik içerik üretmesi gerekir. Hiç aranma hacmi olmayan konularda içerik ürettiğinde beklediği ziyaretçiyi alamayacaktır. Aynı zamanda üretilecek içerik isabetli olsa bile tek başına yeterli değildir. Bunun için:

Kaliteli ve okunabilirliği yüksek içerik üretmek gerekir. Yazılan içeriğin her noktası el değmişlik hissini vermeli ve yazı tipi,yazı rengi,arkaplan ve yazı renginin uyumu çok önemlidir.


Beraber Çalışabiliriz ► Eğer iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Blog yazılarımızı okuyarak kendiniz de güzel bir blog oluşturabilirsiniz fakat hiç   tecrübeniz yoksa ve hızlılık önemliyse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere Tavsiye ettiğimiz yazılarımız

–  WordPress Kullanım Rehberi

SEO Uyumlu İçerik Nasıl Üretilir?

Görsel SEO Nasıl Yapılır?

Google Analytics Nasıl Kullanılır?

İnternetten Para Kazanmanın 20 yolu

Banner Nasıl Yapılır?

Dahası için blog kategorimizi kullanınız.  Bize ulaşmak için iletisim[at]wphoca.com

Ya da 

WhatsApp chat

WhatsApp chat